• Kategoria
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Instruktorzy
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • search.blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     O nas

     Ognisko Muzyczne RED NOTE powstało w kwietniu 2012 r. Od tamtego czasu dzięki pasji, zaangażowaniu i rzetelnej pracy instruktorów, a także osób zarządzających, zyskało opinię jednej z najlepszych i najbardziej przyjaznych niepublicznych szkół muzycznych na Śląsku. Tym co już na pierwszy rzut oka (i ucha) wyróżnia RED NOTE jest otwartość na każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z muzyką, lub rozwijać już posiadane umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli.

     Unikalną cechą zajęć prowadzonych w Ognisku Muzycznym RED NOTE jest ich ukierunkowanie na zainteresowania uczniów. Lekcje odbywają się indywidualnie, bądź (do wyboru) w dwu- lub trzyosobowych grupach. W tym ostatnim przypadku uczestnicy zajęć są starannie dobierani pod kątem wieku, zainteresowań muzycznych i posiadanych umiejętności.

     W RED NOTE realizowane są autorskie, systematycznie udoskonalane programy nauczania. W ciągu ostatnich siedmiu lat szkoła udzieliła blisko 30 tysięcy lekcji, zdobywając w ten sposób bezcenne doświadczenia owocujące coraz wyższym poziomem nauczania.

     Kursy odbywają się na czterech poziomach kształcenia: początkującym, średniozaawansowanym, zaawansowanym i masterclass. Uczestnik sam decyduje z jaką intensywnością chce się rozwijać.

     Unikalne i nowatorskie są również systemy motywacyjne, dostosowane do wieku i stopnia rozwoju uczniów. Ich wdrożenie to efekt kompetencji kadry i wielu lat doświadczenia.

     Koncepcja działania ogniska RED NOTE opiera się o pasję, która jest fundamentem nie tylko dobrych rezultatów nauczania, ale i sprzyjającego rozwojowi klimatu. Nasze lekcje nie są obwarowane sztywnymi i sztucznymi zasadami. Rozpoczęcia edukacji nie poprzedzają przesłuchania czy egzaminy. Przygodę z muzyką może rozpocząć każdy i w procesie kształcenia rozwinąć  pasję do poziomu, który umożliwi osiągnięcie muzycznych celów. Żywym dowodem działania tej koncepcji są poczynania naszych absolwentów, którzy zakładają własne zespoły, z powodzeniem udzielają się w przeróżnych projektach artystycznych, tworzą i prezentują swoją twórczość na portalach społecznościowych…

     Swoje miejsce w RED NOTE znajdują z powodzeniem osoby dorosłe, które sięgają po instrument po latach przerwy, albo po prostu chcą uczyć się grać od podstaw. Wielu z nich osiąga rezultaty daleko wykraczające poza pierwotne oczekiwania.

     Wyjątkowość działania RED NOTE przejawia się również w bardzo dobrym kontakcie z rodzicami uczniów. Prawdziwy rozwój dzieci to owoc takiej właśnie trójstronnej współpracy. Istotną kwestią jest też przejrzystość zasad współdziałania. Nie zobowiązujemy do współpracy długoterminowymi umowami. Nie bez znaczenia pozostają także atrakcyjne ceny naszych kursów.

     back to top
     Filtry