• Kategoria
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Instruktorzy
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • search.blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Gitara elektryczna

     INFORMACJE PODSTAWOWE

     Kurs gry na gitarze elektrycznej można rozpocząć w każdej chwili. Nie ma znaczenia wiek, czy już posiadane umiejętności. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie żeby zapewnić poczucie komfortu pracy i optymalne warunki rozwoju. Sale lekcyjne wyposażone są we wzmacniacze, wystarczy przynieść swoją gitarę, kabel, kostkę i pendrive (opracowania przekazujemy w formie elektronicznej). Wszelkie materiały szkoleniowe wraz z teczką, notatnikiem, a nawet długopisem;) uczeń dostaje na miejscu. Tym, którzy noszą się z zamiarem zakupu gitary, wzmacniacza, kabla, kostki, efektów… jesteśmy gotowi pomóc w zakupie optymalnego zestawu startowego
     Instruktorzy: Jacek Sroka-Ritau

     ORGANIZACJA ZAJĘĆ I CENNIK

     Nauka odbywa się na czterech poziomach:

     • początkujący
     • średniozaawansowany
     • zaawansowany
     • masterclass

     Każdy z poziomów kończy się uzyskaniem dyplomu.

     Nie każda z osób decydujących się na rozpoczęcie edukacji muzycznej chce „wchodzić” w system zdobywania kolejnych stopni zaawansowania i ustawienie kursu w z góry określone ramy. Wychodząc temu naprzeciw jesteśmy otwarci na swobodne prowadzenie zajęć dostosowane do aktualnych potrzeb.

     Zajęcia odbywają się w trzech formułach:

     • Indywidualnie – koszt zajęć - 59 zł za jedną 45-minutową lekcję
     • tandemowo – dwuosobowa grupa uczniów, starannie dobrana pod kątem umiejętności, muzycznych gustów i oczekiwań, koszt zajęć – 45 zł za jedną 45-minutową lekcję
     • w grupie trzyosobowej – trzy osoby, dobrane według podanych wyżej kryteriów, koszt zajęć 39 zł za jedną 45-minutową lekcję.

     Decyzję o ewentualnym utworzeniu grupy podejmujemy po bardzo starannym dobraniu jej składu pod względem wieku i poziomu zaawansowania. W ramach personalizowania edukacji czas trwania indywidualnych lekcji może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od potrzeb.

     W sytuacjach wyjątkowych kurs stacjonarny zamieniamy na kurs w trybie on-line. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce KURSY ON-LINE.

     Współpraca z ogniskiem muzycznym RED NOTE odbywa się na czytelnych i przejrzystych zasadach. Nie praktykujemy długoterminowych zobowiązań. Umowę zawieramy na miesiąc, płatności dokonuje się również miesięcznie z dołu (po zakończonym miesiącu nauki). Jeśli współpraca układa się zgodnie z oczekiwaniami Ucznia umowa prolonguje się o następny i kolejne miesiące.

     W RAZIE PYTAŃ POZOSTAJEMY DO DYSPOZYCJI POD NUMEREM TELEFONU: 665 214 081

     INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

     Nazwa „gitara elektryczna” zdaje się mieć podwójne znaczenie. Co do elektrycznej konstrukcji nie pozostawia wątpliwości, ale przede wszystkimi od dziesięcioleci elektryzuje kolejne pokolenia muzyków. Jest najbardziej wszędobylskim spośród instrumentów, bo możemy ją odnaleźć niemal w każdym gatunku.

     Kurs gry na tym wspaniałym instrumencie to niezwykła przygoda, której zwieńczeniem są imponujące umiejętności. W RED NOTE mamy ofertę dla tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w grze na „elektryku” jak i dla tych, którzy już grają, a są głodni nowej wiedzy i umiejętności.

     Nauka gry na gitarze elektrycznej jest oparta o nasz autorski program GITAROWE LABORATORIUM. Opiera się on na siedmiu głównych filarach:

     • Zaczynamy - Rozpoznanie potrzeb i zainteresowań ucznia oraz dostosowanie do nich kształtu całego kursu - to podstawa skutecznej edukacji.
     • Jaki Sprzęt? - Pomoc w doborze i zakupie sprzętu (jeśli zachodzi taka potrzeba). Stwarzamy również możliwości zakupu sprzętu używanego, transakcje dokonywane w obrębie naszej szkolnej społeczności to dobra i sprawdzona praktyka.
     • Jaka to gitara? - Pełna analiza specyfiki gitary elektrycznej, ukazanie jej możliwości brzmieniowych, funkcji w różnych gatunkach muzycznych, interakcji z innymi instrumentami…
     • Rozwijamy skrzydła - wprowadzenie na poziom erudycji muzycznej poprzez naukę i szczegółowy rozbiór utworów będących światowymi standardami muzyki gitarowej, ale i takich, które pozornie nie mają nic wspólnego z gitarą elektryczną.
     • Dobrze wiedzieć - oparcie pracy z instrumentem o sprawdzony pakiet wiedzy metodycznej (jak pracować z instrumentem by robić to efektywnie) i teoretycznej (teoria muzyki w najbardziej praktycznym i użytecznym przełożeniu).
     • Improwizujemy - wejście w świat improwizacji czyli wyrażanie siebie poprzez grę na gitarze. Wbrew obiegowym opiniom, że improwizacji nie da się nauczyć, skutecznie uczymy improwizować dając odpowiedni zestaw ćwiczeń, wiedzy i możliwości doskonalenia warsztatu improwizatorskiego.
     • Dalej pójdziesz sam - wskazanie drogi do samodzielności i rozwoju w grze na instrumencie (komponowanie i aranżowanie własnej muzyki)

     Z uwagi na fakt, że Ognisko Muzyczne RED NOTE to duża społeczność młodych muzyków i doświadczonych pedagogów, jak i na to, że na przestrzeni wielu lat naszej działalności przewinęły się przez naszą szkołę dziesiątki talentów, nauka u nas daje możliwości nawiązywania ciekawych i owocnych muzycznie kontaktów.

     ZAPRASZAMY!

     back to top
     Filtry