• Category
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturer
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blog
      No blog posts were found that matched your criteria.

     Szkoła muzyki rozrywkowej

     INFORMACJE PODSTAWOWE

     Szkoła Muzyki Rozrywkowej RED NOTE to nowoczesny multi-kurs skierowany dla tych, którzy o swojej edukacji muzycznej myślą w szerokiej perspektywie.

     Kształcenie w SMR składa się z czterech segmentów

     • Kurs zasadniczy (gitara elektryczna, basowa, klasyczna, akustyczna; pianino; perkusja; wokal) prowadzony indywidualnie, w tandemie (grupa dwuosobowa), lub w grupie trzyosobowej. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu (lekcja 45 minut) i obejmują naukę gry na instrumencie (lub śpiewu) ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego jej aspektu. Uczestnik kursu podczas lekcji otrzymuje nie tylko materiały szkoleniowe, ale i przydatne wskazówki dotyczące tego jak efektywnie, samodzielnie pracować z instrumentem, na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać, by postępy przychodziły szybko, były widoczne (słyszalne!) i trwałe.
     • Teoria muzyki – grupowe zajęcia wykładowe, które są bardzo istotnym elementem uzupełniającym kurs zasadniczy. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (wykład 30 minut) i szczegółowo obejmują wiedzę z zakresu: zasad muzyki, czytania nut, harmonii, skal, podstaw kompozycji, aranżacji i gry w zespole. Wykłady uzupełniają profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne.
     • Kształcenie słuchu – grupowe zajęcia ćwiczeniowe, podczas których uczestnicy pracują nad rzeczywistym i funkcjonalnym aspektem posługiwania się materią muzyczną. Ćwiczenia odbywają się raz w tygodniu (30 minut). Ich celem jest doprowadzenie do jak najpełniejszego i świadomego wykorzystania wiedzy teoretycznej i umiejętności gry na instrumencie w praktyce.
     • Zespoły – gra w zespole to ukoronowanie edukacji muzycznej. To możliwość rzeczywistego zastosowanie wiedzy i umiejętności. Ich podstawę stanowi praca pod kierunkiem instruktora (jedne 45-minutowe zajęcia w tygodniu), który kontroluje wszystkie istotne aspekty wykonawcze, pomaga w kwestiach aranżacyjnych i kompozytorskich (jeśli zespół pracuje nad własnym repertuarem). Zespoły w RED NOTE szybko zyskują swoją własną tożsamość, mają możliwość występowania na organizowanych przez szkołę eventach, a także przeglądach i konkursach. 
     • CENA PAKIETU LEKCJA INDYWIDUALNA(55 ZŁ) + WYKŁAD TEORIA MUZYKI(17 ZŁ) + ĆWICZENIA kSZTAŁCENIE SŁUCHU(17 ZŁ) + ZAJĘCIA Z ZESPOŁEM(30 ZŁ) - RAZEM 119 ZŁ 

     SZKOŁA MUZYKI ROZRYWKOWEJ RED NOTE - PAKIET KORZYŚCI

     • Korzystna cena – zsumowanie wszystkich czterech segmentów kursu SMR to zaledwie 119 zł. W praktyce jest to cena za cztery lekcje pod okiem wykfalifikowanych instruktorów, z możliwością korzystania z profesjonalnego zaplecza technicznego – sale wykładowe, sala prób, mini-studio nagrań, a także dostęp do nowoczesnych materiałów i narzędzi dydaktycznych takich jak: szeroka baza opracowań, zarówno utworów jak i zagadnień teoretycznych; HAND STAR, czyli nowoczesna metoda doskonalenia techniki gry na gitarze (więcej informacji na jej temat można znaleźć w zakładce HAND STAR).
     • Brak długoterminowych zobowiązań – umowa na kursu SMR podpisywana jest na jeden semestr. Jeśli po jego zakończeniu kursant chce kontynuować edukację w ramach SMR, umowa prolonguje się automatycznie o kolejny semestr, jeśli nie – wygasa bez konsekwencji.
     • Społeczność SMR i cenne kontakty – wejście w struktury Szkoły Muzyki Rozrywkowej RED NOTE posiada również bardzo istotny aspekt nawiązywania muzycznych kontaktów. Zajęcia odbywają się z różnymi instruktorami. Podczas wykładów, ćwiczeń i prób kursanci spotykają innych młodych muzyków, mogą brać udział w muzycznych wydarzeniach organizowanych przez RED NOTE, a także w zewnętrznych konkursach i festiwalach.
     • Przyjazna i elastyczna organizacja zajęć – zajęcia w ramach kursu SMR staramy się organizować i optymalizować tak, by nasi kursanci mogli zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Poszczególne segmenty kursu ustawiane są w bloki, by jak najwięcej zajęć mogło odbyć się „za jedną wizytą” w RED NOTE. Istnieje również możliwość wybiórczego korzystania z pojedynczych segmentów pakietu SMR, np. indywidualny kurs gry na instrumencie + wykłady z teorii, indywidualny kurs gry na instrumencie + zespół, indywidualny kurs gry na instrumencie + ćwiczenia z kształcenia słuchu… (w tej opcji obowiązują regularne ceny spoza pakietu SMR: 59 zł lekcja śpiewu lub gry na instrumencie, 20 zł wykłady z teorii, 20 zł. ćwiczenia z kształcenia słuchu, 30 zł zajęcia z zespołem).
     back to top
     Filters